KONST / Litografier / Färgserigrafi 13016263
nr 1301 6263
Harald Lyth
(f. 1937), Sverige
Färgserigrafi, Signerad, numrerad 27/30, oramat löst blad, bladets mått: 76x55 cm
Harald Lyth, svensk målare, grafiker och professor född 1937.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 januari 2020
kl 18:02:52
16/1 19:51:20